Księga gości

» Dodaj nowy wpis do księgi gości.

Ola napisał(3 April 2013):
Zdałam za drugim razem !! Dziękuje panu Adamowi !! :) Świetny instruktor :) Polecam.
Darek napisał(28 March 2013):
Bardzo dziękuje Adamowi za profesjonalne przygotowanie do egzaminu , który zdałem za drugim razem Pozdrawiam Darek !!!
Kalinka napisał(25 March 2013):
Egzamin zdany za drugim razem ! Bardzo dziękuje Panu Adamowi za dobre przygotowanie do egzaminu, świetny instuktor , polecam :)
Marcin Ż napisał(23 March 2013):
Egzamin zdany za pierwszym razem! Wielkie podziękowania dla pana Adam za świetne przygotowanie do egzaminu :d instruktor pierwsza klasa!
Aga napisał(6 March 2013):
Zdałam!! Wszystko dzięki Pani Izie.Jestem przeszczesliwa!!!polecam wszystkim osk Partner.Ja też będę tęsknić P.Izo.dużo szczęścia życzę!!
Paweł Łuszczynki napisał(4 March 2013):
Zdałem!!!! Podziekowania dla Pana Adama wspanialy czlowiek cierpliwy pelen humoru Dziekuje.
Katarzyna napisał(2 March 2013):
ZDAŁAM!!! Podziękowania i pozdrowienia dla świetnego instruktora Artura Liszki, dzięki któremu znałam wszystkie drogi na egzaminie i nie stresowałam się bo byłam bardzo dobrze przygotowana
Radosław Firek napisał(12 February 2013):
Podziękowania i pozdrowienia dla ŚWIETNEGO instruktora Artura Liszki, dzięki kóremu zdałem prawko. Bardzo dobrze wszystko wytułmaczy:-D.

Lepszego nauczyciela nie miałem!!
Mateusz napisał(29 January 2013):
ZDAŁEM!!!! Ogromne podziękowania dla Pana Artura Liszki. Nieoceniony człowiek. Dowcipny, cierpliwy,pomocny z darem do nauki. Oby wiecej takich ludzi!!!! Cała szkola na wielki plus. Pozdrowienia dla całej kadry dydaktycznej. Będę Was polecac wszystkim. WARTO!!!!
Krysia napisał(28 January 2013):
Na pierwszej lekcji się rozpłakałam, ale dzięki Pani Izie samochód przestał być dla mnie potworem. Nauczyła mnie dobrze jeździć samochodem i przygotowała do egzaminu, tak że zdałam za pierwszym podejściem. A to jest wielki sukces mój i Pani Izy, wyszkolić takiego "dinozaura" jak ja , poświęcając swój czas i wiedzę. Bardzo, bardzo dziękuje i namawiam wszystkie panie po 40-stce: róbcie prawko u Pani Izy!!! Krysia
Aurelia napisał(24 January 2013):
Dziękuje Pani Izie za profesjonalizm w szkoleniu i doprowadzeniu do zdania egzaminu za pierwszym razem,bez zbędnego stresu. Pani Iza jest miłą sympatyczną osobą z którą nauka jest czystą przyjemnością, jeszcze raz dziękuje Aurelia.
MadziaLena napisał(18 January 2013):
Serdecznie dziękuję Adamowi Świętochowskiemu za świetne przygotowanie do egzaminu. Ten człowiek jest mistrzem świata! Zdałam za pierwszym razem.

Adam, jesteś WIELKI :)
Gośka napisał(7 January 2013):
Nareszcie się udało!!!Bardzo dziękuję Panu Adamowi Świętochowskiemu za perfekcyjne przygotowanie do egzaminu ,super atmosferę,cierpliwość i profesjonalizm.Pan Adam to najlepszy instruktor. Z czystym sumieniem polecam go wszystkim przyszłym kursantom.Pan Adam to instruktor nr 1.
grzes napisał(7 January 2013):
wszyscy zdaja- ale pytanie czy umieja jezdzic;) zdac to nie sztuka;)
Ania napisał(22 December 2012):
Dziękuje również Pani Izie bo gdyby nie ona zostałoby to tylko moim marzeniem... Dziękuję bardzo.:)
Ania napisał(22 December 2012):
Chciałam bardzo podziękować Panu Arturowi Liszce za przygotowanie do egzaminu:) Zdałam za pierwszym razem :) Jest bardzo sympatyczny,potrafi dotrzeć do drugiej osoby i przekazać to co ważne. POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY BĘDĄ WYBIERAĆ INSTRUKTORA-WYBIERZCIE ARTURA.Warto,to dzięki niemu zdałam.Jeszcze raz DZIĘKUJĘ:)
Marcin napisał(18 December 2012):
bardzo dziekuje panu adamowi Świętochowskiemu za przygotowanie mnie do egzaminu i polecam wszystkim uczacym sie .egzamin zdalem za 2 razem pozdrawiam
grzegorz napisał(1 December 2012):
Grzegorz K.
dziekuje najlepszemu instruktorowi,z Żar Panu ADAMOWI ktory mnie tak swietnie przygotowal,za to bardzo dziekuje ,a szczegulnie za rozmowy po ktorych uwiezylem w swoje mozliwosci i zmotywowały mnie.jeszcze raz bardzo dziekuje.
Marzena napisał(1 December 2012):
Egzamin zdany bez problemu dzieki Panu Adamowi Swietochowskiemu :).poczucie humoru i pozytywna atmosfera panujaca na jazdach, a przede wszystkim bezstresowa.Takze polecam go innym kursantom. Tak trzymaj Panie Adamie! :):)
Agnieszka P. napisał(21 November 2012):
Chcialam bardzooo bardzo gorąco i serdecznie podziekowac P. Adamowi Świetochowskiemu za perfekcyjne przygotowanie mnie do egzaminu!! Mily, uprzejmy, cierpliwy czlowiek z duzym doswiadczeniem:) Bezstresowy kurs , przyjemna jazda i super atmosfera podczas trwania kursu!:) Dziekuje Adam!:)