Księga gości

» Dodaj nowy wpis do księgi gości.

Paula napisał(15 January 2014):
Chciałam bardzo serdecznie podziękować Pani Izie za fenomenalne przygotowanie do bycia uczestnikiem ruch drogowego. Nawet jeżeli nie uda się zdać za pierwszym razem to Pani Iza nigdy w Ciebie nie zwątpi więc czy prędzej zapisuj się w biurze Osk Partner:) Gwarantuję że będziesz zadowolony 😀 Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję :))
GOSIA napisał(2 December 2013):
Dziękuje Panu Adamowi za przygotowanie do egzaminu.Szczególnie dziękuje za cierpliwość jaką mi okazał a tak ze za mila atmosferę podczas jazdy.polecam.... bardzo fajny instruktor z którym zawszę można się dogada:)
Ania napisał(2 December 2013):
Bardzo polecam 😉 Swietne przygotowanie do egzaminu, mila wspolpraca oraz przyjazna atmosfera :) Zachecam do zapisania sie na kurs a na pewno zdasz :) Dziekuje bardzo Pani Izo :)
AGNIESZKA napisał(2 December 2013):
DZIĘKUJĘ PANI IZIE ZA WSPANIAŁY KURS I NAUKĘ JAZDY. RÓWNIEŻ ZA TO ,ŻE BYŁA ZE MNĄ NA EGZAMINIE. POLECAM SERDECZNIE OSK PARTNER.POZDROWIENIA DLA CAŁEJ KADRY.
Lidka napisał(29 November 2013):
Kurs na prawko chcesz zaliczyć ?
Biuro znam na Podchorążych .
W szkole PARTNER zacznij ćwiczyć
zapisz się i wszędzie zdążysz !

Jazda będzie przyjemnością ,
więc nauka też nie długa .
Tam się spotkasz z fachowością
- szkoleniowców to zasługa !

Zdałam dziś egzamin w WORD-zie ,
wyszła mi z PARTNREREM randka .
DZIĘKUJĘ Pani Instruktor Izie .
Lidka(PARTNERA kursantka ) .

P.s .
Gorąco zachęcam oraz polecam Państwu naukę jazdy w Ośrodku Szkolenia Kierowców Izabeli i Krzysztofa Niekało .
Egzaminy państwowe zdałam bez problemów.Teorię zaliczyłam za pierwszym razem a "jazdę" przy drugim podejściu , tylko dlatego gdyż podczas pierwszego egzaminu popełniłam rażący błąd o którym na tym forum wolę Wam nie opowiadać:-)
Jeszcze raz DZIĘKUJĘ OSK PARTNER ŻARY za profesjonalizm oraz skuteczność w nauce i kształceniu umiejętności kierowcy. Prawdą okazały się znane mi wcześniej opinie o tej Firmie Szkoleniowej . Sposoby oraz metody prowadzenia nauki jazdy z którymi spotkałam się w tym Ośrodku w praktyce dla większości kursantów szybko przekładają się na sprawne uzyskanie dokumentu prawa jazdy.
Dlatego gorąco polecam Państwu i zawsze będę wszystkim polecała właśnie OSK PARTNER .
Lidka.(Żary 29.11.2013)
Ewelina. napisał(27 November 2013):
Rowniez skladam najszczersze podziekowania dla Pani Izabeli, dzieki ktorej moge teraz sie pochwalic upragnionym zdanym egzaminie ! Bardzo dziekuje, za przygotowanie mnie do tego egzaminu! Za cierpliwosc i wiara we mnie :) . Polecam goraco usmiechnieta i najlepsza instruktorke jaka znam :)
Klaudia napisał(8 November 2013):
Z całego serca dziękuje Panu Adamowi za profesjonalne przygotowanie do Egzaminu praktycznego ;)Bardzo dziękuje za fachowe podejście, przydatne wskazówki oraz wiele CIERPLIWOŚCI! ;)Polecam Pana Adama wszystkim chcącym zdać Egzamin i przede wszystkim nauczyć się bezpiecznie jeździć.
Ania:) napisał(29 October 2013):
Bardzo pięknie dziękuję Pani Izie za profesjonalne przygotowanie do egzaminu a przede wszystkim za wyrozumiałość i miłe chwile spędzone za kółkiem w czasie jazd:) Polecam szkołę jazdy PARTNER dla wszystkich przyszłych kierowców!!!:):)
Sebastian napisał(3 September 2013):
PROFESJONALNA SZKOŁA JAZDY!!! Wielkie dzięki dla całej ekipy OSK Partner! Krzysiek bardzo dobrze prowadzi wykłady, Iza to przykład wiecznie uśmiechniętej i zarażającej wszystkich optymizmem Bizneswomen, Adam pełen profesjonalizmu instruktor a Malwina "mózg" operacji biurowych, wzorowy kontakt telefoniczny i umiejętne pilotowanie spraw administracyjnych kursu:) Cała czwórka bardzo sympatyczna, wiecznie uśmiechnięta i w pełni znająca się na rzeczy. Cały czas stały kontakt telefoniczny i elastyczność godzin jazdy, dostosowują się do Ciebie a nie jak w innych szkołach Ty do nich! Poza tym świetna kadra i jak już wspomniałem relacje zbliżone do rodzinnych. Pozwalam sobie mimo wieku mówić na "ty" a wszystko za sprawą tego, że poczułem się w PARTNERZE jak wśród swoich! Jeśli chcesz poznać świetnych ludzi, którzy wiedzą jak profesjonalnie podejść do sprawy trafiłeś pod dobry adres: PODCHORĄŻYCH 33 w Żarach!
Ja zdałem za pierwszym razem bez żadnych przeszkód! Ty też możesz!!! Do zobaczenia wkrótce przy kolejnych kategoriach. DZIĘKI WIELKIE, POZDRAWIAM I POLECAM!!!!!!!!!!
sylwia napisał(21 August 2013):
chcę podziękować z całego serca Pani Izie za cierpliwość,wyrozumiałość oraz profesjonalne podejście do szkolenia. Polecam wszystkim ten ośrodek szkoleniowy:):)
Natalia J napisał(6 August 2013):
Bardzo dziękuje, za solidne przygotowanie do egzaminu i do jazdy samochodem w życiu codziennym, za cierpliwość, wyrozumiałość i bardzo przyjemne jazdy!!!! :) Dziękuję Panu Krzysztofowi za włożenie trudu w przekazaniu teorii i bardzo dziękuję Pani Izabeli za wytrwałość i świetne prowadzenie jazdy!!!! Jestem dozgonnie wdzięczna za czas który, mi Państwo poświęciliście na długo będę pamiętać wszystkie miłe chwile które spędziłam. Polecam!!!
Karolina napisał(1 August 2013):
Serdeczne podziękowania dla Pani Izy , która włożyła dużo trudu i czasu ucząc mnie oraz przepraszam za niepotrzebne nerwy , które sprawiałam . Bardzo się cieszę że udało mi się zdać ten egzamin :) Dziękuje także Panu Adamowi z którym odbyłam swoją piewszą jazdę za kółkiem . Polecam wszystkim ten ośrodek jest miła atmosfera i można dużo się tu nauczyć . !
kamila Przerwa napisał(25 July 2013):
serdeczne podziękowania dla Pani Izy,za wyrozumiałość,cierpliwość i profesjonalne podejście do nauczania.wszystkim przyszłym kursantom polecam w 100% ten ośrodek szkolenia!!!
Patrycja napisał(15 July 2013):
Bardzo serdecznie polecam tę szkołę! 😀 Świetnie wykładania teoria, bardzo profesjonalne przygotowanie do egzaminu. Egzaminator stwierdził, że przygotowana jestem podręcznikowo :) Pani Iza jest bardzo cierpliwą, miłą i życzliwą osobą, polecam wszystkim! :)
Renata napisał(1 July 2013):
Pragnę podziękować Pani Izie za cierpliwość,wyrozumiałość oraz profesjonalne podejście do szkolenia.W stu procentach polecam wszystkim przyszłym kursantom.
MONIKA KOZINSKA napisał(27 June 2013):
monika.k witam i serdecznie dziekuje pani IZABELI za swietne przygotowanie do egzaminu dzieki takim ludziom udaje sie niemozliwe jeszcze raz wielkie dzieki
Marcin P. napisał(12 June 2013):
Serdecznie dziękuję Pani Izie oraz Panu Adamowi za profesjonalne przygotowanie do egzaminu na prawko. Za ich zaangażowanie, super podejście do kursanta i cierpliwość przede wszystkim. Dzięki nauce w Partnerze zdałem egzamin:) Gorąco polecam OSK Partner przyszłym kursantom!!!
Marlena napisał(18 May 2013):
Dzięki Pani Izie i jej cierpliwości zdałam egzamin ! Świetna szkoła jazdy ! Polecam jak najbardziej :)
Gerard napisał(19 April 2013):
Wielkie dzięki dla pani Izy za świetne przygotowanie do roli kierowcy, egzamin zdałem za pierwszym razem, polecam wszystkim chętnym!!!!
..uczcie się jeździć pod czujnym okiem pani Izy pozdrawiam
Agnieszka napisał(7 April 2013):
Polecam z całego serducha !! Dzięki Pani Izie udało mi się zdać . Świetna Kobietka i naprawdę dobra z niej Instruktorka :) Do zobaczenia na Drodze ! :) Pozdrawiam