Księga gości

» Dodaj nowy wpis do księgi gości.

Kasper napisał(1 October 2014):
Gorąco polecam , doskonałe metody pracy instruktorów, egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem.
Magda napisał(29 September 2014):
Chciałabym z całego serca podziękować Izie Niekało za świetne przygotowanie mnie do egzaminu na prawo jazdy. Zdałam dziś rano i wciąż jeszcze to do mnie nie dociera a ona zawsze we mnie wierzyła. Nigdy nie zapomnę tej fajnej atmosfery w czasie lekcji. Pozdrawiam i polecam firmę Partner.
Agnieszka napisał(24 September 2014):
Chciałabym podziekowac Pani Izie za przygotowanie do egzaminu-zdałam za pierwszym razem!!!
Naprawde byłam trudnym przypadkiem a Pani Izie sie udało
Chce polecic szkołe jazdy PARTNER to naprawde najlepsza szkoła jazdy w Żarach
Michał napisał(17 September 2014):
Serdecznie dziękuję za profesjonalne nauki jazdy pani Izie i panu Adamowi. Jeżeli ktoś ma ambicje zdać za pierwszym razem polecam mu firmę Partner. Bardzo dobrzy instruktorzy i wspaniała atmosfera. Polecam :)
Blanka napisał(2 September 2014):
Polecam. Miła atmosfera i profesjonalni instruktorzy. Szczególnie dziękuję Panu Adamowi, dzięki niemu egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem.
Blanka napisał(2 September 2014):
Polecam. Miła atmosfera i profesjonalni instruktorzy. Szczególnie dziękuję Panu Adamowi, dzięki niemu egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem :)
Monika napisał(30 August 2014):
Serdeczne podziękowania dla Pani Izy, dzięki Niej mam wreszcie prawo jazdy. Nauka jazdy z Panią Izą była przyjemnością. Dziękuję za miłą atmosferę w trakcie całego kursu. Polecam tę szkołę jazdy, gdyż moim zdaniem nie ma lepszej w Żarach.
Adrian napisał(2 June 2014):
Serdecznie dziękuje Pani Izie za bardzo dobre wyszkolenie mnie na kierowce. Dzięki niej szybko zdałem egzamin na prawo jazdy. Pozdrawiam 😉
Kierowca napisał(15 May 2014):
Osobiście nie miałem do czynienia, ale znajomi mówią, że bardzo dobra. Pozdrawiam
Karolina napisał(17 April 2014):
Egzamin zdałam w styczniu 2011 roku, zero punktów i mandatów na koncie. Wzorowy kierowca 😀 a do dnia dzisiejszego wspominam ten miło spędzony czas z Panią Izą. Podziwiam Ją za opanowanie i zrozumienie :) Zawsze wszystkim będę polecać tą szkołę jazdy a miłe wspomnienia nie znikną :)
Kasia napisał(16 April 2014):
Ja również polecam tę szkołę, świetna, bezstresowa atmosfera na jazdach na pewno będę miło wspominać. Pani Izo jeszcze raz bardzo dziękuję za świetne przygotowanie do egzaminu, za cierpliwość i wiarę której mi osobiście brakowało. Od wczoraj mogę mówić wszystkim ZDAŁAM!! Jestem mega szczęśliwa :))))
Damian napisał(15 April 2014):
Dziękuję Pani Izo za to, że po takiej długiej przerwie była Pani w stanie mi pomóc zdać egzamin praktyczny. To było tylko parę wykupionych godz.,ale przy tak fachowej nauce wystarczyło. Przy tym spełniła Pani moje marzenie za co naprawdę dziękuję i polecam wszystkim "OSK PARTNER" Pozdrawiam całą załogę, a w szczególności Panią Izę :) Życzę samych kursantów zdających za pierwszym razem.
Dawid napisał(7 April 2014):
Bardzo dziękuje panu Adamowi za mile spędzone 30 godzin w aucie, za naukę płynnej jazdy i przepraszam za to że zdałem dopiero za drugim razem. Polecam ten ośrodek dla wszystkich, uważam że lepszego nigdzie sie nie znajdzie a szczególnie z takimi instruktorami 😀
Marlena napisał(26 March 2014):
Serdeczne podziękowania dla Pani Izy!!! To dzięki Pani udało mi się spełnić moje marzenie! :) Po trzyletniej przerwie w kursie pomogła mi Pani dojść do celu! Wszystkim serdecznie polecam OSK Partner!!! Najlepsza szkoła na świecie ;)Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje!! :)
Kamil napisał(17 March 2014):
Chcesz szybko i pewnie zdać Prawo Jazdy ?? TO TYLKO "OSK PARTNER"
B.dobra szkoła nauki jazdy. Przygotowania teoretyczne jak i praktycznie na najwyższym poziomie co świadczy o tym że zdałem za PIERWSZYM razem za co bym bardzo chciał podziękować pani Izabeli SZKOŁA godna polecenia.
Anna napisał(15 March 2014):
Bardzo dobra szkoła, jak również fantastyczni ludzie tam pracujący^^ Swoje podziękowania w szczególności kieruję w stronę Pani Izabeli, która poświęciła mi wiele czasu, jak również uwagi. A przede wszystkim za tą anielską cierpliwość oraz za wszystkie dobre rady :) Bardzo miło spędziłam czas na kursie i będzie mi go teraz zapewne bardzo brakowało. Idealne przygotowanie, jak również bezproblemowe ustalanie godzin jazdy. Ogromne doświadczenie oraz wiedza Pani Izy z pewnością doprowadzą każdego do sukcesu^^
Aga napisał(12 March 2014):
Polecam OSK Partner. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu zarówno teoretycznego jak i praktycznego, stały kontakt telefoniczny z kursantem. Wielkie podziękowania dla Pana Adama za profesjonalne przygotowanie do egzaminu praktycznego, za cierpliwość, wyrozumiałość i fajny czas spędzony podczas jazd do Zielonej Góry, których już mi brakuje. Instruktor godny polecenia, miły spokojny z poczuciem humoru, potrafi dokładnie wszystko wyjaśnić. Możliwość dostosowania sobie elastycznych godzin jazdy, dla osób które pracują lub uczą się. Serdeczne podziękowania również dla Malwiny, która jest specem od papierkowej roboty.:) Jeszcze raz polecam...zdałam za 3 razem:)
Dawid napisał(3 March 2014):
Serdecznie polecam, testy i jazda zdane za pierwszym razem wszystkim innym życzę tego samego i pozdrawiam.
Patryk napisał(23 February 2014):
Polecam wszystkim tę szkołę jazdy,
egzamin zdany za pierwszym razem
Mariusz napisał(5 February 2014):
Bardzo polecam zdałem za 2 razem bo za pierwszym wygrał ze mną stres i zrobiłem poważny błąd. Dziękuje pani Izie za dobre przygotowanie do egzaminu. Bardzo dobry kontakt z Panią instruktor dostosowuje się do kursanta bardzo miła jeszcze raz dziękuje