Księga gości

» Dodaj nowy wpis do księgi gości.

Kamil napisał(6 October 2016):
Wielkie podziękowania dla Pana Adama za profesjonalne przygotowanie do egzaminu!
Dawid napisał(18 August 2016):
Egzamin zdany za pierwszym razem, polecam szkołę jazdy Partner, w szczególności najlepszego instruktora - Pana Adama, któremu jeszcze raz dziękuję za profesjonalne przygotowanie do egzaminu.
Natalia napisał(9 June 2016):
Polecam szkołe jazdy Partner 😉 zdałam za drugim razem pod czujnym okiem Pana Adama 😉 Świetny i profesjonalny instruktor , przekazał mi ogromna wiedze za co bardzo dziekuje i pozdrawiam :)
Konrad napisał(18 May 2016):
Profesjonalna nauka. Instruktorzy znający się na rzeczy. Świetne przygotowanie do egzaminów. Szczerze polecam.
Kamil Wąsowicz napisał(18 May 2016):
Jeżeli szukacie dobrej... tfu co ja pisze wspaniałej szkoły nauki jazdy to firma ,,Partner" jest własnie dla was dlugo letnia tradycja, doświadczenie Instruktorów w nauce , indywidualne podejście do kursanta, i wspaniałe maszyny do nauki jazdy sprawią że bedziecie doskonałymi kierowcami w każdej dziedzinie motoryzacji....nie pisze tego na darmo...Askąd to wiem....heh własnie zdałem za pierwszym podejsciem swoje upragnione prawo jazdy.
Małgorzata napisał(16 March 2016):
Polecam wszystkim chcącym nauczyć sie jeździć i zdać egzamin
Ania Kraków napisał(9 March 2016):
Gdybym mieszkała w Zarach, na pewno robiłabym prawo jazdy u Was - koleżanka na studiach z Żar gorąco polecała :)
Agnieszka napisał(27 January 2016):
Dziś zdałam egzamin przy pierwszym podejściu :)Ogromne podziękowania dla Pana Adama który jest ojcem mojego sukcesu. Najlepszy instruktor! Polecam OSK Partner.
Marlena napisał(15 January 2016):
Polecam bardzo serdecznie bardzo miła atmosfera i wspaniali psychologiwie;) maja dar wiary w siebie!!!;)
Ewelina napisał(15 January 2016):
Polecam! Najlepsza szkoła nauki jazdy w mieście a Pani Iza najlepszym instruktorem.Mila , sympatyczna ,troszczy się i dba o swoich kursantów, nie ma sobie równych ☺.
Justyna napisał(8 January 2016):
Polecam naukę w tej szkole jazdy! Pani Iza bardzo cierpliwa i sympatyczna- najlepsza instruktorka jaką można sobie wymarzyć! Dziekuję za naukę 😀
Łukasz napisał(23 December 2015):
Dziękuje ośrodkowi za naukę, profesjonalną teorię i praktykę oraz za cierpliwość i poświęcony czas szczególnie Panu Adamowi! POLECAM!
Przy okazji wesołych świąt!
Kamila napisał(5 December 2015):
Z całego serca polecam szkołę jazdy Partner. Pani Iza uczy cierpliwie i z sympatią. Przyjemnie się jeździło pod okiem tak profesjonalnego nauczyciela.
Ania napisał(29 November 2015):
Najlepsza szkoła jazdy w Żarach. Spokojnie i fachowo 😉 polecam...
Paulina napisał(20 October 2015):
Polecam! Egzamin zdany za pierwszym razem a wszystko dzięki Panu Adamowi, który jest instruktorem z powołania.Cierpliwy, zaangażowany, dowcipny i przede wszystkim z bardzo dobrym podejściem do kursanta;)Naprawdę polecam jeśli chcecie w miłej atmosferze, bez nerwów przygotować się do solidnie do egzaminu. Pozdrawiam :)
Monika napisał(18 October 2015):
Polecam z całego serducha szkołę jazdy, szczególne podziękowania dla Izabelli Niekało za super przygotowanie do egzaminu - zdane za pierwszym razem :-). dziękuję za "wolność" :-)
Aleksy napisał(10 October 2015):
Serdeczne podziękowania dla pana Adama za naukę i bardzo dobre przygotowanie do egzaminu :)
Zdane bezbłędnie za pierwszym razem!
Polecam Partnera każdemu kandydatowi na kierowcę!
Iwona napisał(1 October 2015):
Bardzo dziękuję Panu Adamowi za naukę i przygotowanie do egzaminu-zdane za pierwszym razem!Polecam! Super człowiek na właściwym miejscu!!!
Sebastian napisał(1 October 2015):
Serdeczne podziękowania dla biura PARTNER i Pani Izy za przygotowanie do egzaminu. Egzamin zdany. Polecam!!!
Karolina napisał(5 August 2015):
Serdeczne podziękowania dla Pana ADAMA!!! 😉 Za wyrozumiałość, cierpliwość i przede wszystkim cenne wskazówki.Egzamin zdany! 😉 Jezeli ktoś sie wybiera na kurs,polecam!