Księga gości

» Dodaj nowy wpis do księgi gości.

zito napisał(5 February 2018):
Hello friends I am new here.
I have been finding many blogs and gone through blog.advids.co. This has all types of Instructions and Explanation related to blogs or articles just have a brief look on it.
Paulina Wiśniewska napisał(10 November 2017):
Kolejny Raz Dziękuje Pani Izo . Jest Pani najlepsza . Podejście za pierwszym razem i zdane 😀 To tylko w szkoła PARTNER Dziękuje za przekazaną bardzo dobrze wiedzę za przygotowanie mnie pozytywnie do egzaminu . pozdrawiam
Ola napisał(13 October 2017):
Serdecznie dziękuję Pani Izie za bardzo dobre przygotowanie do egzaminu oraz cierpliwość. Najlepsza szkoła jazdy, gorąco polecam.
Ola napisał(13 October 2017):
Serdecznie dziękuję Pani Izie za bardzo dobre przygotowanie do egzaminu oraz cierpliwość. Najlepsza szkoła jazdy, gorąco polecam. ☺
Grzegorz napisał(27 July 2017):
Szybka i rzeczowa nauka. Zero zmarnowanego czasu. Dziękuję!
Małgorzata napisał(28 April 2017):
Serdecznie wszystkim polecam :)Bardzo profesjonalna nauka i wspaniała atmosfera, a Pani Iza fantastyczna!!! Cierpliwa, profesjonalna i z wielkim darem do uczenia, polecam jeszcze raz :)
Daniel napisał(15 March 2017):
Dziekuje za profesionala nauke świetnie sie z pania jezdzilo! Polecam ta szkole jazdy 😀
Tomasz napisał(2 March 2017):
Bardzo polecam zarówno szkołę jak i instruktorkę, egzamin zdany za pierwszym razem. Pozdrawiam Iza :-)
Marta napisał(2 February 2017):
Polecam szkołę jazdy Partner zdałam pod czujnym okiem Pani Izy.Świetna profesjonalna instruktorka,przekazała mi ogromną wiedze za co bardzo dziękuję i pozdrawiam
Kamil napisał(17 January 2017):
Zdane za pierwszym, dzięki profesjonalnemu podejściu instruktorów. Polecam.
Julia napisał(17 January 2017):
Szczere podziękowania dla całej ekipy, wszystko profesjonalnie i jak najbardziej polecam, najlepsza szkoła jazdy!:)
Natalia napisał(13 January 2017):
Wielkie podziękowania dla Pani Izy. Najlepsza szkoła jazdy. Gdyby nie ogromna pomoc, wyrozumiałość i oczywiście cierpliwość to pewnie do tej pory bym nie miała prawa jazdy! Podziwiam! I oczywiście gorąco polecam! Lepszej szkoły jazdy nie ma!
Natalia napisał(13 January 2017):
Wielkie podziękowania dla Pani Izy. Najlepsza szkoła jazdy. Gdyby nie ogromna pomoc, wyrozumiałość i oczywiście cierpliwość to pewnie do tej pory bym nie miała prawa jazdy! Podziwiam! I oczywiście gorąco polecam! Lepszej szkoły jazdy nie ma! ;))))
Oliwia napisał(13 January 2017):
Wielkie podziękowania dla firmy partner i pani Izy za bardzo dobre przygotowanie do egzaminu zdanego za pierwszym razem 😉 serdecznie pozdrawiam i polecam szkołę wszystkim!
Marzena T napisał(9 January 2017):
Wielkie podziękiwana dla Pana Adama,za włożoną pracę i zaangażowanie w przygotowaniu mnie do egzaminu...-serdecznie DZIĘKUJĘ!!! Pozdrawiam wszystkich z OSK PARTNER
Michał napisał(18 December 2016):
Nauka jazdy na kategorię C jest niesamowicie czasochłonna. Szanowny Pan Krzysztof prowadzi intensywne życie turystyczno-krajoznawcze co wiąże się z jego nieobecnością. W związku z tym - przygotujcie się drodzy kursanci na zwiększenie swojego poziomu cierpliwości do niebotycznych rozmiarów. Celebrujcie moment, w którym łaskawie będziecie mogli poprowadzić ciężarówkę, bo zaraz po tym nastąpi kolejna długa porcja oczekiwania aż Szanowny Pan Krzysztof powróci ze swoich wojaży. Serdecznie polecam tę szkołę, jednakże tylko osobom obdarzonym anielską cierpliwością.
Presta napisał(7 December 2016):
:)
Kasia napisał(30 November 2016):
Najlepsza szkoła polecam . Dziękuję Panu Adamowi za przygotowanie wszystko zdane za pierwszym razem .
lokaty 6 miesięczne napisał(21 November 2016):
świetna strona
Przemysław napisał(18 October 2016):
Chciałbym bardzo podziękować Panu Adamowi za porządne przygotowanie do egzaminu.