Księga gości

» Dodaj nowy wpis do księgi gości.

Iwona napisał(26 February 2011):
Polecam OSK Partner.Moją instruktorką była Pani Iza.Świetna instruktorka ,wymagająca i mająca wiele cierpliwości by tłumaczyć w nieskończoność aż kursant w końcu nie nabierze wprawy w pewnych elementach na nauce jazdy:) .Opłacało się cierpliwie dążyć do celu bo zdałam za 2 razem a Pani Iza wierzyła na mój sukces już za pierwszym razem:)Nie wierzę jeszcze ,że tak szybko udało mi się zdać egzamin dopiero jak odbiorę prawo jazdy to dotrze do mnie że jest możliwą rzeczą coś co wydawało się tak odległe i nieosiągalne.Dziękuję Pani Izo za cierpliwość , za naukę i wiele rad i wskazówek:)Z Panią jazdy odbywały się doprawdy w miłej atmosferze.Polecam każdemu kto nie wierzy w siebie że można zdać za pierwszym razem dzięki OSK.Partner(mimo że ja zdałam z drugim razem)Pozdrawiam!
Sandra napisał(22 February 2011):
Witam.Moją instruktorką była Pani Iza i to właśnie dzięki niej udało mi się zdać za 3razem,choć jak mówiła Pani Iza mogło być już za pierwszym ;)I dlatego bardzo dziękuję za naukę i miła atmosferę podczas szkolenia! Polecam :)
Ula napisał(22 February 2011):
Wszystkim zaczynającym kurs prawa jazdy serdecznie polecam OSK PARTNER. Traciłam czas w innym ośrodku szkolenia kierowców na terenie żar i wogóle się nie zanosiło na to że bym poszłam na egzamin. Po roku przeniosłam się do Pani Izy i było naprawdę super. Pani Iza ma podejście do ludźi. A po kilku miesiącach zdałam za 2 RAZEM:D i zostałam szczęśliwą posiadaczką PRAWA JAZDY:-) Pozdrawiam:)
Darek k napisał(20 February 2011):
Witam polecam wszystkim Ośrodek Szkolenia Kierowców Partner Profesjonalna i szybka nauka ,zachowanie wszelkie standardów na najwyższym poziomie polecam mojego instruktora Pana Adama Świetochowskiego prowadzi on naukę w sposób profesjonalny oraz przyjazny dla kursanta
Małgosia napisał(17 February 2011):
Pani Izo bardzo dziękuję, jest Pani wspaniałą instruktorką, nie sądziłam, że mogę prowadzić samochód,zdałam za trzecim razem,jestem bardzo szczęśliwa. To dzieki Pani uwierzyłam w siebie i udało się! Pozdrawiam!!!
Małgosia napisał(15 February 2011):
Polecam wszystkim OSK Partner. Moją instruktorką była Pani Iza i jej zawdzięczam to, że teraz posiadam prawo jazdy. Zawsze myślałam, że nie mam predyspozycji do tego, żeby prowadzić samochód i nie sądziłam, że kiedykolwiek zdam egzamin, ale udało się. Na pierwszej lekcji Pani Iza powiedziała mi, że jeżeli słoń może nauczyć się tańczyć to ja mogę nauczyć się jeździć i miała rację. Dziękuję Pani za anielską cierpliwość i wspaniałe podejście do człowieka.
Damian J napisał(13 February 2011):
Witam. Moja nauka jazdy prowadzona była przez Pana Adama Świętochowskiego. Polecam instruktora przyjemna i szybka nauka. Pozdrawiam
KASIA napisał(10 February 2011):
WITAM,MIMO,ŻE PRAWO JAZDY ZDAŁAM ZA 7 RAZEM,PONIEWAŻ CHYBA STRES BYŁ SILNIEJSZY NIŻ ZDOBYTE UMIEJĘTNOŚCI, BARDZO POLECAM SZKOŁĘ JAZDY PARTNER.PANI IZA I PAN ADAM TO ŚWIETNI INSTRUKTORZY,PEŁNI ZASAD A ZARAZEM,MIŁA ATMOSFERA,CZEKAM NA ODBIÓR DOKUMENTU:),DZIĘKUJĘ ZA CENNE WSKAZÓWKI I POZDRAWIAM
Justyna napisał(6 February 2011):
Bardzo dobra szkoła jazdy, bardzo gorąco polecam. Ja egzamin zdałam pod koniec listopada i po zakończonym pozytywnie egzaminie pan egzaminator powiedział mi że cieszy się że może mi wystawić ocenę pozytywną bo jeżdżę bardzo dobrze, tak jak powinno być i to wszystko zawdzięczam Panu Adamowi. Świetna atmosfera podczas trwania kursu, miło, przyjemnie i bezstresowo. Dziękuje i pozdrawiam.
barbara napisał(26 January 2011):
zdalam za trzecim razem taką szkołe polecam wszystkim.I dziekuje za szybki kurs Pozdrawiam.
Patryk napisał(22 January 2011):
zdałem za pierwszym razem :) Wszystko dzięki wskazówką pana Mariana i pana Sławka 😉 Wielkie dzięki!!! Pozdrawiam serdecznie i polecam OSK Partner :)
Ela napisał(21 January 2011):
Nie przypuszczałam że zdam prawko,lecz to właśnie Iza pokazała mi właściwą drogę do celu.To wspaniała, opanowana instruktorka. Dobry psycholog w pełni słowa tego znaczenia.Na jazdach nigdy nie stresowała, wręcz przeciwnie- pomagała.Właśnie tacy instruktorzy powinni uczyc przyszłych kierowcow. Zyczę Jej powodzenia bo wierzcie mi ona naprawdę jest dobra w tym co robi. Polecam.
Malwina napisał(20 January 2011):
OSK "PARTNER" to najlepsza szkoła jazdy w mieście. Profesjonalnie wykwalifikowani i bardzo cierpliwi instruktorzy.Jazda bezstresowa i w miłej atmosferze. Ja osobiście zdałam za drugim razem i uważam to za spory sukces. POlecam serdecznie ośrodek i zapraszam chętnych na kurs.:-)
Kazimiera B. napisał(19 January 2011):
Jestem kierowcą. Moja osoba świadczy otym, że jest to możliwe nie tylko dla dwudziestolatków. Zawdzięczam to OSK Partner a w szczególności Panu Sławkowi, który nawet jeśli chwilami miał wątpliwości co do moich umiejętności to nie okazywał tego, tylko cierpliwie tłumaczył i powtarzaliśmy te elementy jazdy, które były błędnie przeze mnie wykonywane. Za wszystko serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
Instruktorka Izbela napisał(18 January 2011):
Dziękuję wszystkim za tak miłe komentarze. Bardzo się staram i do mojej pracy podchodzę bardzo uczciwie, profesjonalnie i z empatią do kursanta. Cieszę się bardzo, że kolejny raz mogłam przyczynić się i spełnić marzenie wielu kobiet, jakim jest PRAWO JAZDY!Zapraszam wszystkie kobitki (niedowiarki), do mnie na kurs, a pomogę odzyskać pewność siebie i nauczyć jeździć!
Karolina :) napisał(18 January 2011):
Mi niestety poszło ale za trzecim razem, no cóż i tak bywa gdy człowiek jest roztrzepany :D. To właśnie pani Iza wyczarowała (nie będąc wróżką ;P) że zdam w końcu 😀 i tak też się stało :) PARTNER najlepsza szkoła w mieście i nie tylko :) Na pewno pojawię się z tm obiecanym szampanem :) POLECAM I POZDRAWIAM Pństwa Niekało :)
Agnieszka napisał(18 January 2011):
Czy można czuć respekt do przyjaciółki? Można. Ja czułam do tego stopnia, że nauczyłam się jezdzić i to naprawdę dobrze. Tak myślę.Bo jeśli ta przyjaciółka jest jednocześnie wymagającą, posiadającą ogromne doświadczenie instruktorką nauki jazdy to człowiek nie ma wyjścia. Musi się nauczyć. Dziękuję Ci Izabelko za to, że wydaje mi się, iż urodziłam się z prawem jazdy.W lutym moja córka zostanie kursantką Partnera. I nie ma wątpliwości, że po ukończonym kursie zasili szeregi świetnych kierowców.
Magda napisał(18 January 2011):
Pani Izo dziękuję za wszystko,szczególnie za "odstresowanie mnie" to Pani dodała mi wiary w siebie i to dzięki Pani zdałam za pierwszym razem.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawam:)
Agata napisał(15 January 2011):
Pani Izo zdałam za pierwszym razem, ale to tylko dlatego że Pani tak we mnie wierzyła bardzo dziękuję.Pozdrawiam :)
Dorota napisał(14 January 2011):
Najlepsza Nauczycielka pod słońcem... Cierpliwa (jak anioł), wyrozumiała, serdeczna, symatyczna i przede wszystkim wymagająca. Pani Izo- dzięki Pani żadna droga nie jest mi straszna. Dziękuję za wszystko. Szkoła na 6 :) Pozdrawiam bardzo serdecznie :)