Księga gości

» Dodaj nowy wpis do księgi gości.

Mateusz napisał(5 May 2011):
Szkoła jak najbardziej godna polecenia.Wszystko przeprowadzane jest w miłej i bezstresowej atmosferze.Z każdą kolejną godziną ma się większy zapał i chęci.
Jestem zadowolony z kursu na prawo jazdy w OSK Partner.
anna napisał(4 May 2011):
zdałam dzisiaj za 1 razem . w wieku 42 lat nie prowadząc w cześniej samochodu. czy miałam szczęście może odrobinę, cała zasługa w moim niesamowitym instruktorze panie Adamie,profesjonale podejście do każdego kursanta, pełen szacunek, polecam wszystkim przyszłym kierowcą takiego instruktora.
BARTEK napisał(12 April 2011):
PODZIĘKOWANIA DLA PANA ADAMA ZA DOSKONAŁE PRZYGOTOWANIE DO JAZDY :)POLECAM WSZYSTKIM OSK PARTNER A W SZCZEGÓLNOŚCI PANA ADAMA
Marek napisał(11 April 2011):
Panie Adamie, jest Pan najlepszym instruktorem i godny jest Pan polecenia każdemu, przyszłemu kierowcy. POLECAM PANA ADAMA!!!
Kamila napisał(10 April 2011):
Polecam ośrodek PARTNER a szczególnie mojego instruktora Pana Adama Świetochowskiego. Nauka jazdy z nim to sama przyjemność, miła atmosfera i profesjonalne podejscie do kursanta.
Marceli napisał(10 April 2011):
Zapisałem sie do Pani Izy która okazała się najlepszym instruktorem i pokazała mi jak powinno sie jeździć.Pani Iza ma cierpoliwość a przedewszystkim wiedzę którą potrafi wspaniale przekazac .Zdałem u Pani Izy za pierwszym razem :)
Karolina Dz napisał(9 April 2011):
Szanowna Pani,
po kilku miesiącach nieudanej współpracy z jedną z żarskich szkół jazdy, trafilam na informacje dotyczące Ośrodka Szkolenia Kierowców PARTNER. Od momentu rozpoczęcia kursu, stale mobilizowano mnie do nauki, przekazano mi pełen zakres wiedzy i praktycznych wskazówek dotyczących bycia kierowcą i uzytkowania pojazdu. Cały kurs przebiegal w przemiłej atmosferze. Instruktorzy to bez wątpienia profesjonaliści, których cechuje ogromna cierpliwość ( w trakcie trwania kursu ani razu nie podniesiono na mnie głosu). Dzięki nim odzyskałam chęci do zrobienia prawa jazdy i polubiłam jazdę samochodem. Sądzę, że całkiem nieźle mi to wychodzi, a wiedzę zdobytą na kursie wykorzystuje w praktyce.
Pozdrawiam
Karolina C napisał(9 April 2011):
Kurs prawa jazdy w ośrodku szkoleniowym "Partner" to nie lada wyzwanie dla każdego przyszłego kierowcy. Atmosfera jaka tam panuje jest świetna, domowa i przyjazna. Teoria mimo tego, że wydawałaby się nudna i zbędna okazała się miło spędzonym czasem wśród sympatycznych ludzi, zarówno kursantów jak i wykładowców. Natomiast jazda była na prawdę świetna, Pani Iza doskonale podchodzi do każdego kursanta, indywidualnie z cierpliwością, bez nerwów, krzyku itp... Pani Instruktor mimo tryskającego humoru, cierpliwości i łagodności jest również wymagająca. To się na prawdę ceni gdyż nie każdy człowiek w dzisiejszych czasach jest tak spokojny i opanowany tym bardziej w takich sytuacjach jakie mogłyby się przydarzyć podczas nauki jazdy. Państwu Niekało zawdzięczam to, że dzisiaj jestem mogę sama wsiąść w samochód i bezpiecznie nim jeździć. Pozdrawiam
Iwona K napisał(9 April 2011):
Gorąco polecam wszystkim OSK Partner bo pracują w nim profesjonalnie wykwalifikowani i bardzo cierpliwi instruktorzy.Przekonałam sie o tym gdy zdecydowałam się na kurs.Ośrodek szkoleniowy Państwa Niekałów cieszy się dobrą opinią ,także wśród moich znajomych,któży robili i ukończyli kurs i byli zachwyceni z dokonanego wyboru.Dlatego bez wahania wybrałam OSK PARTNER.
Kurs przebiega w miłej i bezstresowej atmosferze .Mnie uczyła akurat Pani Izabella Niekało to wspaniała ,opanowana i wymagająca instruktorka.Dobre podejście do każdego kursanta sprawia to że można zdobyć upragnione prawo jazdy juz za pierwszym razem (chodz ja zdałam za drugim)Tak więc jeszcze raz polecam ośrodek szkoleniowy Partner bo instruktorzy mają ogromną wiedzę cierpliwość .
Agata B napisał(9 April 2011):
Jestem byłą kursantką szkoły PARTNER , Z całego procesu szkolenia jestem zadowolona , zostały spełnione moje oczekiwania odnośnie kursu. Wykłady prowadzone przez Pana Krzysztofa Niekało ciekawie z humorem i co ważne z wieloma przykładami z życia co przemawia do wyobraźni i wiedza zapada w pamięć. Szkołe polecił mi mój mąż gdyż znał wcześniej Pana Krzysztofa Niekało i wiedział ze jego szkoła jest bardzo dobra i solidna. Obecnie mam już prawo jazdy, zdałam egzamin za pierwszym razem, nie odbieram tego w kontekście cudu czy przypadku, po prostu umiałam i byłam do niego odpowiednio przygotowana przez Panią instruktor Izabelę Niekało, która jest cierpliwa i w 100% kompetentna, opanowana....
Adam napisał(5 April 2011):
Podziękowania dla Adama Świętochowskiego który był moim instruktorem i doskonale przygotował do egzaminu.
EwelinaK napisał(4 April 2011):
Witam! Dla początkujących jak najlepsza szkoła. Dzięki Pani Izie szybko i sprawnie a przede wszystkim bez nerwów i stresów nauczyłam się jeździć. A i dla tych którzy nie umieją jeździć albo się nie nadają NIE ZWALAJCIE WINY NA INSTRUKTORA to nie on jest przyczyną. Osobiście mam prawo jazdy już 3 lata i jak bym miała wybierać szkołę jeszcze raz wybrała bym OSK PARTNER!!! POLECAM Pani Iza to super babka:)
Adam napisał(2 April 2011):
Witam. Polecam wszystkim OSK Partner!!! Bardzo fachowa i wyrozymiała kadra pracowników wplywa na pozytywne i spokojne ukonczenie kursu no i szybkie zdanie egzaminu!!!
Łukasz napisał(9 March 2011):
Dzieki wielkie za nauke i poswiecony mi czas ;p dzieki wam zdalem a to bylo moje marzenie ;D jeszcze raz dziekuje
Karolina napisał(8 March 2011):
Pani Iza to ostoja spokoju i cierpliwości!!!Kurs minął w bardzo miłej atmosferze. Prawo jazdy zdobyłam tylko dzięki Pani, za co serdecznie dziękuję!!!
Jestem winna obiecanego szampana:)Pozdrawiam
crasedrive ;)) napisał(7 March 2011):
Witam!rozpoczęłam kurs w innym ośrodku szkol. i stamtąd wystartowałam też do egx.ALE nie byłoby zadnego egzaminu gdyby nie Oś.Pańwa Niekało i SPECJALISTA do zadań NIEMOŻLIWTCH w osobie Instruktora Pana Sławka.Pan Instruktor skorygował moje dotychczasowe błędy,przerobił ponownie przepisy ruchu drogowego-NAUCZYŁ JEŻDZIĆ!!!!Nie jestem zawalidrogą pomimo tego,że jestem kobietą-(opinia postronnych osób) Prawo jazdy zdałam za pierwszym podejściem- w pażdzierniku ub.roku.Jeżdżę jak do tej pory-bez mandatowo i bezkolizyjnie:)))Wszystko to dzięki determinacji Pana Instruktora-Wielkie DZIĘKI i pozdrawiam :))
Adam napisał(4 March 2011):
Serdecznie dziękuję całej kadrze, a w szczególność Panu Adamowi Świętochowskiemu za przygotownie do egzaminu, który zdałem za pierwszym podejściem. Jeszcze raz dziękuję!
Marcin napisał(27 February 2011):
Witam.Dla początkujących polecam OSK PARTNER.Moim instruktorem był Adam ŚWIETOCHOWSKI.Jazda z nim jest spokojna i bezstresowa.Dzięki jemu szybko i pozytywnie zdałem egzamin.
Robert napisał(26 February 2011):
Gorąco polecam na instruktora Pana Adama Świętochowskiego cierpliwy ,wyrozumiały i gość z klasą .
Robert napisał(26 February 2011):
Szkoła na miarę europejską super instruktorzy.Gorąco polecam.Zdałem za 2 razem.Serdeczne pozdro dla wszystkich.